Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie. Jak bowiem możemy je zmieniać, jeśli w ogóle nie czujemy się za nie odpowiedzialni?

Irvin Yalom

Witamy

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju „Tak – czuję” powstała właśnie w momencie mojego życia, kiedy poczułam, że jestem gotowa na krok większego podzielenia się moją wiedzą i kompetencjami i otworzenia nowego miejsca dla osób szukających wsparcia psychologicznego, psychoterapii i rozwoju. Powiedziałam sobie – Tak! Czuję, że jestem na to gotowa. Gotowa, aby stworzyć miejsce, w którym w atmosferze dobrej relacji, przy towarzyszeniu wykwalifikowanych psychoterapeutów, każdy, kto potrzebuje wsparcia, mógł je znaleźć, żeby mógł zobaczyć, co czuje. Jeśli człowiek, wie, co czuje, będzie wiedział, czego potrzebuje. A jeśli wie, czego potrzebuje, może podjąć kroki, żeby zrealizować potrzebę lub z niej zrezygnować w imię ważnych dla siebie wartości. I wziąć odpowiedzialność za zmianę.

Stworzyłam „Tak – czuję” z myślą o wszystkich osobach, które borykają się z kryzysami i cierpieniem w życiu osobistym, zawodowym, zdrowotnym, relacyjnym, dla osób, które chcą rozwijać swój potencjał, szukać nowych rozwiązań starych problemów. Dla osób, które poszukują wsparcia i pomocy w miejscu swojego zamieszkania. Dla par, które chcą odbudować więź w związku i poprawić komunikację, zrozumieć, jakie negatywne schematy doprowadziły do kryzysu, konfliktu. Dla rodziców szukających porad psychologicznych i wychowawczych.

Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową i par. Pracujemy z osobami dorosłymi, ale również z młodzieżą i dziećmi.

Magdalena Jankowska-Makowska

założycielka Tak - czuję

Zajmujemy się pomocą osobom, które:

doświadczają kryzysu w życiu osobistym, zawodowym

cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości

doświadczają trudności w relacjach z ważnymi osobami

chcą się przyjrzeć swojemu życiu

cierpią z powodu obniżonego nastroju, lęku, zagubienia

chcą odnaleźć, wyznaczyć sobie sens, cel w życiu

potrzebują odreagować, zrozumieć przeżycia, kryzysy życiowe

chcą odbudować więź
w związku

doświadczają objawów psychosomatycznych

doświadczają objawów silnego stresu

Jeśli jakiś temat jest Ci bliski zadzwoń i umów się na wizytę.

Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie. Jak bowiem możemy je zmieniać, jeśli w ogóle nie czujemy się za nie odpowiedzialni?

Irvin Yalom

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych